с. Великоолександрівка. Великоолександрівський дошкільний навчальний заклад "Барвінок"

Село моє – моя колиска

Маленьке   квітуче  село  Великоолександрівка  загубилося  серед  великої  кількості  сіл  Васильківського  району  на Дніпропетровщині. Це  мальовничий  куточок  рідної землі.

У селі  Великоолександрівка , живуть  привітні люди, які  готові розділити з ближнім  радість  і біль, у них для подорожнього знайдеться свіжа духмяна паляниця , кухоль джерельної  води і привітне щире слово.А ще майже у кожному дворі  лунає дитячий сміх , бо там підростають щасливі малюки – наше з вами майбутнє.

Чудовий подарунок отримали жителі нашого села. На базі загальноосвітньої школи відкрито дитячий садочок. Тепер колишня Великоолександрівська школа має назву Навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад–дошкільний навчальний заклад ". За час переобладнання приміщення школи в НВК проведено необхідні ремонтні роботи й  приміщення облаштовано для потреб малят. На введення НВК в дію було виділено кошти з   районного бюджету, а також кошти батьків . Відтепер в дошкільній установі під чуйним керівництвом вихователів 40 юних мешканців села Великоолександрівки  будуть розважатись, навчатись та потроху звикати до шкільних порядків.

21 вересня  2011 року відбулось офіційне відкриття нового начального закладу.

Дошкільнята старанно повивчали до свята вірші, якими  радо вітали поважних гостей у своїй новій домівці. Чекали цього відкриття і їхні батьки, адже діти – це найдорожче, що є  в житті.

Дошкільний заклад повністю готовий зустріти своїх перших маленьких вихованців. В садочку ˮБарвінокˮ розташовано дві групи : ˮВеселі зайчатаˮ та ˮСонечкоˮ. Завдяки батькам  та тісній співпраці з ними дитячий садочок отримав  нові яскраві іграшки та книжки . Батьківський комітет попіклувався про  придбання  необхідного посуду, постільної білизни, рушничків та ін.  Ігрові майданчики, що облаштовані  на подвір’ї закладу , ваблять малечу.

Відкриття садочка стало святом радості і надії для всіх мешканців села , адже коли в селі відкривається дитячий садок, це означає, що воно  живе.